چه ماهی؟چه شغلی؟ - مباحث مرتبط با مدیریت منابع انسانی و کاربردهای آن
X
تبلیغات
زولا
 
مباحث مرتبط با مدیریت منابع انسانی و کاربردهای آن
وبلاگ گروهی دانشجویان عطار
 
 
شنبه 27 فروردین 1390 :: 01:48 ::  نویسنده : R.S.T

سرگرمی

می*دانید چه شغلی برای شما مناسب تر است و چه کارهایی را می*توانید بهتر از سایرین انجام دهید؟


در این مقاله خواهید دید که هر کدام از متولدین ماه*های مختلف، برای چه شغل*هایی مناسب هستند. پس اگر دوست دارید بدانید که شغل نجومی*شما چیست، در این مقاله با ما همراه شوید!


یه چیز دیگه:

یک سایت جالب دیدم که فکر کردم شما هم خوشتون بیاد .حتما سر بزنید و بعد هم خودتون را اینجا لو بدین .یادتون نره هااا

مغز شما چند سال دارد؟


روی لینک بالا کلیک کنین. بعد دکمه استارت رو بزنین. بعد از یک آماده باش 3 – 2 - 1 بایستی جای اعداد رو که چند لحظه نمایش داده می شه به خاطر بسپارین و روی جای اون ها به ترتیب از کم به زیاد کلیک کنین!!! بعد از چند مرحله، سن مغز شما با توجه به زمان عکس العمل و درستی اون محاسبه و نمایش داده می شه !!!


برج حمل (فروردین)

متولدین این ماه دوست دارند زندگی، کار، تفریح و...همه چیز خود را متنوع و مهیج کنند. از آنجا که عاشق تنوع و هیجان هستند، برای کارهایی مثل تبلیغات، رسانه*های گروهی، طراحی مُد و معماری مناسب هستند. متولدین فروردین در کارهایی که نیازمند خلاقیت است بسیار موفق خواهند بود.برج ثور (اردیبهشت)

متولدین این ماه دریای صبر و بردباری هستند. فقط کافی است منابع و فرجه کاری را به آنها بدهید تا سر موقع کار را به خوبی برایتان انجام دهند و اصلاً هم برایشان مهم نیست که آن کار چقدر خسته کننده و ملالت آور بوده. این افراد بانکدارها، دانشمندها، حسابدارها و معلم*های خوبی خواهند شد، چون اینکارها نیازمند صبر و استقامت است.برج جوزا (خرداد)

متولدین این ماه منبع انرژی هستند و از صبر کردن هم خسته نمی*شوند (مثل متولدین ماه اردیبهشت). از اینرو نیازمند حرفه*هایی هستند که در آن فرد باید روی پای خود بایستد. آنها مکتشفین، مترجمین و هتلدارهای خوبی می*شوند چون این کارها مستلزم انرژی و نیروی فراوان است. این افراد حتی اگر 5 سال هم از شروع کار یک پروژه بگذرد، انرژی خود را از دست نمی*دهند.برج سرطان (تیر)

متولدین این ماه شنوندگان بسیار خوب و برای درد و دل فوق*العاده هستند. این افراد طبیعتاً برای شغل*هایی که نیازمند ارائه پند و اندرز است مثل مشاوره، حقوق، روانشناسی، روانپزشکی و تدریس بسیار مناسب هستند. اینها افرادی احساساتی هستند، به همین دلیل نسبت به احساسات دیگران نیز حساس می*باشند و هر کاری از دستشان برمی*آید برای رفع درد و رنج دیگران انجام می*دهند.برج اسد (مرداد)

بشاشیت و جمع گرایی بیش از حد و توانایی متولدین این ماه برای القای زندگی و حیات حتی در کسل کننده*ترین موقعیت*ها، باعث می*شود بتوانند رهبران فوق*العاده*ای شوند. این افراد همچنین در شغل*هایی که در آن نیاز به تحرک، انگیزش و خلاقیت زیاد است هم موفق خواهند شد. رسانه*های گروهی، تدریس، هنر و تبلیغات از جمله کارهایی است که به خوبی از عهده آن برمی*آیند. آنها همچنین می*توانند رئیس جمهور، مدیر و رئیس و ویراستارهای فوق*العاده*ای شوند.برج سنبله (شهریور)

تکیه کلام متولدین این ماه "تجزیه و تحلیل کن!" است. با توجه به همین علامت کارهایی به آنها داده شود تا بتوانند این نیاز درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضاء کنند. تحقیقات، اکتشاف، آزمایشات و تحقیقات پزشکی بهترین شغل*های مناسب برای آنهاست.برج میزان (مهر)

این افسونگران خوش زبان در زمینه*هایی قابلیت دارند که بتوانند از این سرمایه خدایی خود استفاده کنند. متولدین این ماه بهترین سیاستمداران، مشاوران تحصیلی و آموزشی، دلالان و مشاوران خواهند بود. آنها افرادی منصف و بااخلاق هستند و در شغل*هایی که نیازمند قضاوت و انصاف است نیز بسیار موفق خواهند شد.برج عقرب (آبان)

متولدین این ماه افرادی بسیار فردگرا هستند. آنها دوست دارند به سبک و مرام خود کار کنند و کسی در کار آنها دخالت نکند. به طور خلاصه بگویم، از رئیس و آقا بالا سر داشتن متنفرند. آنها می*توانند موسسان شرکت، تاجران، مدیران و مشاوران خوبی باشند.برج قوس (آذر)

متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستند و بسیار خوش صحبت هستند. به خاطر همین خصوصیات و ویژگی*ها می*توانند در کارهایی مثل فروشندگی موفق شوند. آنها همچنین برنامه*ریزان و بازاریابان موفقی خواهند بود. در هر کاری که با مشتری و ارباب رجوع سروکار داشته باشد، آنها موفق خواهند بود.برج جدی (دی)

متولدین این ماه اشتیاق چندانی برای انجام کارهای بزرگ ندارند و دوست دارند به حال خود باشند. آنها با اشیاء و لوازم بیجان رابطه بهتری برقرار می*کنند تا آدم*ها! شغل*های مورد علاقه آنها کارهای نرم افزاری کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات است. آنها مکانیک*ها و تعمیرکارهای خوبی خواهند شد.برج دلو (بهمن)

متولدین این ماه افرادی ترقی خواه، پیشرو و آینده نگر هستند. بهتر است آنها در قسمت برنامه*ریزی و سرپرستی شرکت به کار گمارده شوند. علاوه بر اینها، آنها ستاره شناسان، فالبینان و طالع*بینان بسیار خوبی خواهند شد. بله، آنها بیش از سایر مردم می*توانند آینده نگری کنند.برج حوت (اسفند)

متولدین این ماه دنباله*روهای بسیار خوبی هستند. آنها می*توانند با کمک گرفتن و پیروی از کتاب راهنما، دشوارترین کارها را هم انجام دهند. آنها نایب رئیس جمهور، نایب وزیر و نایب رئیس و معاونان خوبی خواهند شد


انجمن MITموضوعات
آخرین مطالب
صفحات وبلاگ
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 86842
                    
 
 
 
فال حافظ


وبلاگ نویسان قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب میهن بلاگ
کد نمایش آب و هوا کد نمایش آب و هوا