یک مطلب فمینیستی... - مباحث مرتبط با مدیریت منابع انسانی و کاربردهای آن
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
مباحث مرتبط با مدیریت منابع انسانی و کاربردهای آن
وبلاگ گروهی دانشجویان عطار
 
 
دوشنبه 10 مرداد 1390 :: 12:43 ::  نویسنده : R.S.T

(لطفا با فریاد پسربچه روزنامه فروش بخونید)

خبر ............

خبر ...............

 خبر روز.............

اطلاعات ...................

راستی هنوز اطلاعات منتشر می شه.

 


کارمند سیتی بانک در اوت سال گذشته به دلیل زیبایی بیش از حد از کار خود برکنار شدددددددددد. این کارمند همواره خوش پوش و ظاهری آراسته داشته، اما کارمندان مدعی شدند که ظاهر او دائما آنها را از کار منحرف ساخته و نظرات بد در مورد ظاهر او داشتند.وی در سپتامبر سال ۲۰۰۸ در سمت منشی بانک در شرکت سیتی بانک شروع به کار کرده بود و الان برای احقاق حق خود به دادگاه شکایت کرده است.شما بگین ما خانم ها ****چطوری**** می تونیم راحت باشیم وخودمون باشیم.
در حالی که کاری به کسی نداریم قربانی نباشیم.بعد یا قبل از اینکه نظر و تحلیل کارشناسانه ی خودتون را صادر فرمودید می تونید دو صاحبه ی ادامه مطلب و نظر خودم را هم بخونید...

یک دوست خوب(اقای ادبی)

اگر منطقی و علمی و بی تعصب به قضیه نگاه کنیم.

همه انسانها دوست و نیاز دارند. به مزیت هاشون افتخار کنند. و اونها رو عیان و به رخ باقی انسانها بکشند.
مثلا یک بازیگر حرفه ایی سینما و تئاتر برای اغناء و ارضاء و لذت بردن از زنده بودنش. باید حتما در صحنه و برای بینندگان هنر نمایی کنه. و خفه و پنهان کردن توانایی ها و هنرش براش امکان نداره. و بر فرض اگر اینکار انجام بشه. اون در درون خودش احساس تهی و محروم و پایمال شدن می کنه.
نقاشان و باقی صنوف و ورزشکاران و...(بطور کلی همه انسانها اینجوریند)

در این بین زنان چه دارند؟ زنان غیر از باقی تخصص و هنرها، برخوردار از زیبایی هایی هستند. که بصورت ناخواسته و درونی تمایل داره، بدون توهین و سوء استفاده، مورد تحسین و تکریم قرار بگیره.
این تشنگی روحی برای دیده شدن ذاتی انسانهاست.
یه عابد و زاهد تارک دنیا هم در پنهان خودش دوست داره. مقاومت و زهدش دیده بشه. و اگر دیده نشه چه بسا زهدش رو کنار بذاره و...

زنان وقتی از دیدن زیبایی هاشون در خونه لذت میبرند. حس حسرت می کنند. چرا خوبیها و داشته های من دیده نشه. و متعاقب اون انرژی های مثبت تحسین و تشویق (فارغ از سوء استفاده ها و توهین ها)که سهم تغذیه روحی منه. بهم نرسه ؟

این رفتار کاملا طبیعی و فطریه. اما چطور میشه حد بین این نیاز روحی و جلوگیری از افراط و افتادن از اون طرف بوم متعادل کرد. نیاز به نوآوری و کارهای روانشناسی و... داره.

انرژیها سیال هستند. و هر کسی سعی میکنه سهم بیشتری از انرژی های مثبت را جذب کنه. تا با امید و اعتماد بنفس بیشتری به حرکتش ادامه بده.

به همین خاطر بنظرم ما انسانها باید مثبت عمل کنیم. و جور انرژی مثبت بدیم. که اولا تصنعی نباشه. دوما نقد ها رو هم جور بگیم که توهین و تضعیف و انرژی منفی نداشته باشه.

تکبیریک دوست خوب دیگه (خانم جعفرزادگان)

دیدگاه شما (که محترم هست): این خانم از کائنات انرژی مثبت دریافت کرده

فرآیند : بر اساس اصل پایایی ماده- انرژی ، از سهم انرژی دیگران کسر شده؟!

نتیجه برای خانم مزبور: اخراج

نتیجه گیری من :
- پس من حق دارم شخصی رو که انرژی مثبت بیشتری دریافت می کنه به جرم "حق خوری" بندازمش بیرون --> خوش تیپ ها اخراجن

- واسه جبران به اونایی که انرژی مثبت دریافتی شون کمه یا انرژی منفی از خودشون ساطع می کنن، مزایا و اضافه کار بیشتری بدم --> هپیلی ها ترفیع هم بگیرن
و اکنون..........خودم.

من هم دیدم از پستم استقبال شده پر رو شدم, گفتم یه مطلب فمنیستی ه دیگه هم بگم, که دوستان هم ما را با نظرات خوبتون تشویق فرمودند.
هی می گن اونور اب ازادی ه ..بیا اینم نتیجه ... می گن ادم ها تو خیابون که راه میرن هر جور تیپی که بخوان می زنندو کسی بهشون نگاه هم نمی کنه ولی اگر نظر مثبتی داشته باشه فقط به طرف خیلی محترمانه تحسین می کنه و اون هم یک تشکر با نیش باز تحویل می ده و کلی انرژی مثبت رد و بدل می شه, و دیگر هیچ.
ولی اینجا راه برای ابراز احساسات به انواع تیپها به تعداد ادم ها است-بر اساس تجربه(به این می گن: نظریه یادگیری رفتاری).و خلاصه کسی در امان نیست. چه رسد به اینکه یک کلمه تحسین امیز بشنوه و به رفتار احتمالا خوبش تشویق بشه (به این یکی می گن: نظریه یادگیری اجتماعی )...تو مهارت های زندگی می گن اگر نکته ی مثبتی در کسی دیدی, خوب به زبون بیار و اون را تقویت کن چیزی که از ادم کم نمی شه تازه طرف مقابل هم حتما یک موجود زنده است پس تو هم از انرژی مثبتی که دریافت کرده سهمی خواهی برد.ولی کو نیت صادقانه و و جواب منصفانه...(این یکی هم اسمش: نظری شناختی-گشتالت)

با تشکر مددرررررررررررررررررریییییییییییت پاااااااااااااارک-ببخشید ...مدیرت منابع انسانی.

اینجا یک عالمه مدیر منابع انسانی داریم.......حالا بیایین تصحیح کنید ببینیم چندتا غلط از تحلیل من در می یا.از قدیم گفتن سخت گیر تا خدا تو اون دنیا بهت سخت نگیره.
موضوعات
آخرین مطالب
صفحات وبلاگ
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 87095
                    
 
 
 
فال حافظ


وبلاگ نویسان قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب میهن بلاگ
کد نمایش آب و هوا کد نمایش آب و هوا